Skip links

Hakkımızda

Deneyim ve Tecrübe ile...

Kurulduğumuz günden bugüne firmalara ve mükelleflerimize şeffaf ve güvenilir muhasebe ve mali müşavirlik desteği sunan büromuz, mali süreçlerin doğru ve kayıpsız bir şekilde yönetilmesi için gelişen ve değişen sistemlere ayak uydurmaktadır. Alanında profesyonel ekibimizle vergi danışmanlığı, serbest muhasebe hizmeti, SGK teşvikleri, bordrolama ve denetim gibi farklı alanlarda şirketlerin ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktayız.

"Stratejik iş ortağı" olma yaklaşımı ile uzmanlık alanlarımızda en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermek, mükelleflerimizin hedeflerine ulaşmasını sağlamak en büyük hedefimizdir.

AB SMMM ve Denetim

+150

Mükellef

99.6%

Memnuniyet

+500

Denetim

+1000

Şirket kuruluşu

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşması için en uygun teknolojileri ve profesyonel ekibimizin deneyimlerini kullanarak en verimli çalışmayı gerçekleştirmek temel görevlerimizdendir.

Ticaret hayatınızda ihtiyacınız olan tüm çalışmaları yürütmenizde destek oluyor, kolay ve pratik bir süreç belirliyoruz. Muhasebe, vergi, ticaret alanlarında en etkili hizmetleri sunarak danışmanlık desteği sağlıyoruz. Siz sektörünüzde başarı elde ederken, biz de yasal süreçlerde nasıl bir yol izlemeniz konusunda çözümlerimizi hayata geçiriyoruz.

Uygulamalarımızda müşteri odaklı bir yaklaşım izliyor, firmanızın ihtiyacı olan hizmeti doğru analizlerle belirleyerek uluslararası standartlara yönelik hizmet veriyoruz.

VİZYONUMUZ

AB SMMM ve Denetim olarak; muhasebe ve mali müşavirlik hizmeti verirken en kaliteli ve güvenilir hizmet politikasını benimsiyoruz, sektörümüzün lider ekibi olmayı kendimize ilke ediniyoruz.

Kurumumuzu ve birlikte çalıştığımız şirketleri sektöründe en üst düzeye taşıyor, maddi ve manevi destek sağlıyoruz. Mali müşavir desteği almak isteyen şirketlerin etik ilkeler doğrultusunda, sistemli bir çalışma düzenine geçmesine katkı sağlayarak çalışmalarını yürütüyoruz. Serbest muhasebecilik ve mali müşavirlik hizmetleri kapsamında en iyi mali müşavir kadrosuyla fark yaratan bir hizmet sunuyoruz.

Ulusal ve uluslararası düzeydeki firmalara verdiğimiz hizmette kaliteden vazgeçmiyor, inovatif çalışmalarla kendimizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz.

This website uses cookies to improve your web experience.